
Натуральна домішка Evolite Nutrition Saw Palmeto 450 mg, 90 вегакапсул
475 ₴
- В наявності
- Код: CN15073
Evolite Nutrition Saw Palmetто — це важлива добавка для здоров'я чоловічої простати. Сереноа — це рослина, знайдена в США, відома своїми корисними властивостями для передміхурової залози. Основна речовина, бета-ситостерол, може знижувати симптоми доброякісної гіперплазії, покращуючи сечовипускання й усуваючи слабкий сечовий потік.
Saw Palmeto від Evolite Nutrition в дозуванні 450 мг містить високу концентрацію активних компонентів, гарантуючи ефективність. Ця натуральна добавка підтримує здоров'я простати та може запобігти розвитку простатиту та інших захворювань. Продукція Evolite Nutrition пройшла суворий контроль якості та безпеки, надаючи чоловікам надійний засіб для догляду за своїм здоров'ям.
Вибір Saw Palmeto — це вибір на користь надійності та якості для підтримки чоловічого здоров'я.
Рекомендації щодо застосування:
Приймайте по одній порції (1 капсула) на день.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Екстракт Со пальметто (Serenoa Repens L.) (плоди) 450 мг
Інгредієнти
Інгредієнти капсули: гіпромеллоза, барвники: оксид заліза жовтий, оксид заліза чорний, патентований синій V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolite Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для репродуктивної системи |
| Стать | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Екстракт пальми сереноа |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 475 ₴
