
Натуральна домішка Puritan's Pride Turmeric Curcumin 1000 mg with BioPerine 5 mg, 60 капсул
750 ₴
- В наявності
- Код: CN13143
Puritan's Pride Turmeric Curcumin 1000 mg with BioPerine 5 mg — натуральна харчова добавка, що містить екстракт куркуми з високим вмістом куркуміну, який є сильним антиоксидантом.
Особливості:
- має протизапальні й антиоксидантні властивості
- підтримує загальне самопочуття і здоровий спосіб життя
- покращує роботу мозку
- знижує ризик серцево-судинних захворювань
Куркума — це рослина сімейства імбирних, яка давно відома своїм багатим біохімічним складом і лікарськими властивостями. Куркума складається з безлічі різних компонентів, як-от крохмалі, білки, жири, клітковина, мінерали та фітонутрієнти.
Куркумін є одним із корисних сполук рослинного походження, які в сукупності називаються «куркуміноїди», виявленими в куркумі. Куркумін є жиророзчинним, що означає, що він краще засвоюється, якщо приймати його з жировмісною їжею.
Як приймати:
Дорослим вживати по одній (1) капсулі тричі на день, бажано під час їди. Капсулу можна відкрити та приготувати як чай.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Куркума (Curcuma longa) (кореневще) 900 мг
Екстракт куркуми (Curcuma longa) (кореневще) (стд. 95% куркуміноїдів) 100 мг
Екстракт чорного перцю BioPerine® (Piper nigrum) (плоди) 5 мг
Інгредієнти
Желатин, рослинна стеаринова кислота.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Екстракт чорного перцю |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Тип | Куркумін |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 750 ₴

