
Натуральна домішка EntherMeal Перстач + Інулін, 60 капсул
445 ₴
- В наявності
- Код: CN14178
EntherMeal Перстач + Інулін — натуральна харчова добавка, що містить екстракт Лапчатки білої, збагачений вітамінами, що стимулюють (не виснажують) роботу організму під час тренувань, спрямовані на «суху м'язову масу» і мають загальнозміцнювальний ефект.
Особливості:
- поліпшення всмоктування кальцію
- нормалізація травлення
- нормалізація вуглеводного та ліпідного обміну
- зниження холестерину
- зменшення зайвої ваги
Лапчатка біла — природний адаптоген, що містить у своєму складі безліч мікроелементів. Потужний мінеральний склад і природні флавоноїди сприятливо впливають на роботу печінки, травної системи, щитоподібної залози, покращують еластичність стінок судин, покращують структуру волосся й нігтів.
Інулін — полісахарид (олігосахарид) — пробіотик, джерело харчових волокон, необхідних для травної системи. Вітамін В6 необхідний для безлічі обмінних процесів, незамінний для нервової системи.
Як приймати:
Вживати по 1-2 капсули 1 раз на добу натщесерце. Запивати великою кількістю негазованої води.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Екстракт Лапчатки білої 10:1 (Рotentilla alba) 309,5 мг
Інулін 67 мг
Діоксид кремнію 6,5 мг
Вітамін D3 (холекальциферол) 2 мг (200 МО)
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 2 мг
Інгредієнти
Харчовий желатин (матеріал капсули).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | вітаміни |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для набирання м'язової маси, для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Україна |
| Тип | Інулін |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 445 ₴
