
Протеїн Bodyperson Labs WPC80, 900 грамів Горіо
1 360 ₴
- В наявності
- Код: CN10737-3
+380 (97) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bodyperson Labs WPC80 виготовлений із сироватки преміумкласу та містить 22,5 г білка в одній порції, забезпечуючи вас необхідним білком із високоякісного джерела.
Для отримання неймовірної фізичної форми та естетичного вигляду рекомендуємо купити Bodyperson Labs WPC 80 за низькою ціною. Добавка ґрунтується на сироватковому протеїні, що може відновити м'язи та поповнити норму білка.
Особливості:
- Виділяє гормони, що впливають на ріст м'язової тканини
- Знижує рівень цукру
- Відновлює стан шкіри та кісток
- Прискорює метаболізм
Bodyperson Labs WPC 80 можна використовувати як для схуднення, так і для набирання м'язової маси. Головне дотримуватися всіх правил і дотримуватися правильного раціону, щоб досягти потрібних результатів.
Як приймати:
Одну порцію 30 г (приблизно 1 мірну ложку) розчинити у 300-400 мл знежиреного молока або води. Приймати 1-2 рази на день у міру потреби.
Вміст елементів в 1 порції
30 грамів
Калорії 112 ккал
Жири 1,54 г
- насичені 0,9 г
Вуглеводи 2,1 г
- цукор 0.6 г
Білок 22,5 г
Сіль 0,18 г
Інгредієнти
Концентрат сироваткового протеїну з молока, ароматизатор, (емульгатор) лецитин соняшника, (загусники) карбоксиметилцелюлоза, гуар камедь, (підсолоджувачі) сукралоза, ацесульфам-к
Склад може трохи відрізнятися залежно від смаку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.9 кг |
| Тип | Сироваткові |
| Вид за походженням | Тваринний |
| Смак | Орео |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для набирання м'язової маси, для опорно-рухового апарату, для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Швидко засвоюваний |
| Виробник | Bodyperson |
| Вміст білка | 75 % |
| Вміст порції | 30 грамів |
| Вміст вуглеводів | 7 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Низьковуглецеві |
| Країна виробника | Польща |
| Тип оброблення | Концентрат |
| Ширина в пакованні | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴
