
Протеїн AB Pro Protein Complex + Collagen, 1 кг Полуничний пунш
730 ₴
- В наявності
- Код: CN12809-3
+380 (97) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AB Pro Protein Complex + Collagen — комплексний протеїн (65% білок) з яскравими смаками, який чудово підійде як для набирання м'язової маси, так і для жироспалювання.
Особливості:
- Містить сироватковий і соєвий білок
- Підходить і для періоду масонабору, і для сушіння
- Підтримка позитивного балансу азоту та росту м'язів
- Колаген забезпечує якісне живлення суглобово-зв'язкового апарату, шкіри та волосся
Для набирання маси оптимально розчиняти протеїн у знежиреному молоці, а для сушіння та роботи на «суху м'язову масу» — у воді. Нецільно збільшувати порцію в міксуванні з молоком, адже молоко теж має у своєму складі білок і порція може виявитися надмірною.
Як приймати:
Одну порцію (1 мірну ложку) збити з 250 мл води, знежиреного молока або іншого негазованого напою. Вживати упродовж дня 2-4 рази між прийманнями їжі та після тренування.
Вміст елементів в 1 порції
31 грам
Калорії 111,3 ккал
Жири 0,9 г
Вуглеводи 1,56 г
Білок 20,2 г
Колаген (тваринного походження) 2,2 г
Інгредієнти
Ізолят соєвого протеїну, сироватка суха молочна демінералізована, сироватковий білок (WPC-80), колаген, сухі вершки рослинні, ароматизатор харчово ідентичний до натурального, лимонна кислота, сіль, сукралоза, барвник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AB PRO |
| Вага | 1000 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Тип | Комплексні |
| Вид за походженням | Змішаний |
| Смак | Полуничний пунш |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 26 см |
| Глибина в пакованні | 23 см |
| Добавки | Колаген |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 32 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Середня швидкість засвоєння |
| Вміст білка | 65 % |
| Вміст жирів | 3 % |
| Вміст порції | 31 грам |
| Вміст вуглеводів | 5 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Низьковуглецеві |
| Країна виробника | Україна |
| Тип оброблення | Комбінований |
| Ширина в пакованні | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
